kaal 700 kg.

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

Metallide pulbervärvimine

Pulbervärv võimaldab metalltoodet kindlalt kaitsta korrosiooni negatiivsete mõjude eest, kuid samuti annab see pinnakattele atraktiivse välimuse, vajaliku varjundi ja tekstuuri. Pulbervärvimist kasutatakse edukalt laia tootespektri töötlemiseks, alates tänavamööblist ja postidest kuni piirete, naftajuhtmete ja joogiveega kokkusobivate pindadeni.

 

Pulbervärvimist teeb firma “Vip Komplekt OÜ” oma tänapäevastes tootmisrajatistes. Me kasutame erinevate firmade pubervärve ja kõrge kvaliteediga termoplastilisi metallide värve firmalt Plascoat. Neil pulbervärvidel on kõik vajalikud sertifikaadid ja need on saanud paljudelt kasutajatelt positiivseid soovitusi. Metalli värvimisel järgime me rangelt kehtivaid norme ja standardeid.

 

Värvitud pinnakattel on pikk kasutusaeg ja vastupidavus kahjustustele, ja seda tänu polümerisatsiooniprotsessile tänapäevases suuremahulises infrapunaahjus. Pulbervärvimiseks kasutatavad seadmed vastavad kõige rangematele nõuetele.

 

Metalltoodete värvimist teeb firma “Vip Komplekt OÜ” äärmiselt soodsatel tingimustel. Me garanteerime mõistlikud hinnad ja rõõmustame kliente korrapäraselt täiendavate allahindlustega. Metallkonstruktsioonide pulbervärvimine meie ettevõttes näeb ette ka garantii, mis jällegi rõhutab tehtud tööde kõrget kvaliteeti.